Assos Da Siz De Güzel Bir Tatil Geçirmek İster Misiniz?

Tarihi ve doğası ile dikkat çeken Assos, son dönemlerde yerli ve yabancı turistin en çok tercih ettiği bölgelerimiz arasında yer alıyor. Doğal güzellikleri ve denizi ile öne çıkan Assos otel tavsiye ile siz de unutulmaz tatil planlaması yaparak güzel bir tatil için ilk adımı atabilirsiniz. Müşterilerin büyük ilgisini ve beğenisini almış otellerin arasında yer alan Assos Park Hotel ile sizden tatil planlaması yapmak istediğinizde havuzu, modern odaları ve doğa manzarası ile öne çıkan bu oteli tercih edebilirsiniz. Odaları modern görünüme sahip olup, %100 müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmetler kusursuz şekilde sunulmaktadır.

Otel İçi Hizmet Kalitesi İle Siz De Güzel Vakit Geçirebilirsiniz

Müşteri memnuniyeti esas alınarak sunulan hizmetler, keyifli tatil geçirmek isteyenler için titizlikle sunulmaktadır. Assos otel tavsiye araştırması ile siz de aradığınız kalitede ki oteli kolayca bulabilirsiniz. Assos Park Hotel odalarına baktığımızda 46 oda kapasitesine sahip olduğunu görmekteyiz. Bu odaların 26 tanesi doğa ve peyzaj manzaralı olup, 20 tanesi ise deniz manzaralıdır. Oda içi hizmet kalitesine baktığımızda modern teknolojinin imkanlarından yararlanılarak birçok ayrıntının kusursuz şekilde sunulduğunu görüyoruz. Odalarda klima, TV, saç kurutma makinesi, mini bar, internet ve modern konsepte sahip tasarım güzel tatil geçirmek isteyenler için en iyi şekilde sunulmaktadır. Oteli içi hizmet kalitesi ile siz de güzel ve keyifli vakit geçirmek için otel araştırması ile Assos Park Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Önemseyen Otelleri Tercih Edin

Kusursuz hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdüren konaklama tesislerinde siz de güzel tatil geçirebilirsiniz. Özellikle Assos otel tavsiye araştırması yaparak siz de doğa ile iç içe güzel bir tatil geçirmek isterseniz, yapmanız gereken otellerin özelliklerine bakarak otelinizi seçebilirsiniz. Modern konsepte sahip odaları ile öne çıkan Assos Park Hotel havuzu ve denizi ile dikkat çekiyor. Mavi bayrak kumsalına sahip Assos da siz de otel seçimini yaparken müşteri memnuniyetine önem veren otel seçimi ile tatilinizi güzel şekilde geçirebilirsiniz.

Assos Park Otelimize bilgi ve rezervasyon için:

Telefon Numaralarımız
0 286 721 71 63 (Pbx)
0 286 721 71 64
0 286 721 70 64